shoemaker17 (shoemaker17) wrote,
shoemaker17
shoemaker17

"Нас не цікавлять політики!" - протест біля Українського дому триває

„Будь ласка, хто має доступ до соціальних мереж, повідомте усім, що ми лишаємося! Це буде реальна допомога! Повідомте всім, щоб приєднувалися. Ця ніч для нас дуже важлива!", - звертається у гучномовець біля Українського дому член оргкомітету протестувальників Петро Шкутяк. Він виглядає втомленим, видно, що майже не спить.

Організатори акції прийняли рішення не розходитися, оскільки не бачать сенсу у припиненні протесту. Вони вважають, що мети – скасування закону – ще не досягнуто.

„Нас не цікавлять дії політиків, нас цікавить, щоб закон Колесніченка-Ківалова був відмінений. Я приймаю рішення для себе особисто. Я розраховую на тих людей, які особисто приймають рішення і розуміють що вони хочуть", - сказав Петро у коментарі Gazeta.ua.

Нагадаємо, за неофіційною інформацією, людей закликали розходитися по домівках. Станом на 21.00 табір протестувальників суттєво порідів.

Серед тих, хто лишився чути обурення.

„Навіщо розходитися? Я не розумію що змінилося? Політики – Яценюк, Тягнибок і решта – сказали розходитися, бо, мовляв, досягли першої перемоги. Яка перемога? Сказали, що зберемося тоді, коли буде треба. Коли їм треба! Це саме так виглядає", - говорить філолог Олена Івануна.

Ті, хто не встиг далеко відійти і чув заклик лишитися, телефонують знайомим, щоб повідомити, що протест під Українським домом триває.

Ольга СКОРОХОД
Джерело: Gazeta.ua
Tags: Україна, мова
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments